Інформаційна кампанія "ДІТИ ВІЙНИ”

З метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до російської федерації чи інших країн, проводиться інформаційна кампанія ,,ДІТИ ВІЙНИ” в тісній співпраці з проєктом Уряду Канади ,,Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), який реалізується Alinea International Ltd., за участю Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національного інформаційного бюро та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
      Просимо сприяти у розміщенні в якості соціальної реклами матеріалів про державний портал розшуку дітей ,,ДІТИ ВІЙНИ”, серед яких макети зовнішньої реклами та відеоролики, на рекламоносіях (білбордах, сіті-лайтах, плакатах, екранах), розташованих у межах відповідних територіальних громад, та в ефірі комунальних телерадіостанцій (за наявності). Матеріали можна завантажити за посиланням: https://tinyurl.com/makety/.