Облаштування Микулинецької лікарні триває

Новорічні та різдвяні свята – це час несподіваних подарунків та чудес! Час, коли бажання здійснюються. Нещодавно некомерційне підприємство «Микулинецька лікарня» Микулинецької селищної ради відвідав директор ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ЦЕНТРУ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМ ЮНЕСКО – Віталій Степанович Семенюк. Саме за його сприянням лікарня отримала свій новорічний подарунок від Благодійного фонду Файне ЮА через волонтера Юрія Кулика.

Метою візиту стало передання медичному закладу гуманітарної допомоги, а саме – електрокардіографа.

Лікарня забезпечує надання медичних послуг мешканцям всієї  Микулинецької  громади. Місцеві жителі зацікавленні в отриманні медичних послуг саме у даному медичному закладі через якісне лікування, яке надають досвідчені лікарі. Лікарня отримала можливість надавати оперативнішу допомогу за рахунок новітнього кардіоапарату.

Микулинецька селищна рада і колектив медичного закладу висловлює велику подяку за покращення медичних послуг та сприяння розвитку!