Привітання зі святом весни!

Прекрасні жінки Микулинецької об’єднаної територіальної громади!

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й колеги!

Від імені всіх чоловіків нашої громади мені надзвичайно приємно вітати Вас зі святом весни і краси. Ви, найдорожче, що є в житті кожного чоловіка! Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду. Ви спроможні підкорити цілий світ своєю рішучістю, безмежним терпінням та наполегливістю! Такі хоробрі й, водночас, такі тендітні.

Сучасній жінці підвладно все. Проте, більш за все їй потрібне кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота друзів. Попри складну ситуацію в Україні, Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до дій задля єдності, цілісності, миру в нашій державі. Доземний уклін Вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі. Своєю мудрістю Ви, оминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє. Нехай життя буде вічною весною, а настрій, як сонячне літо! Нехай у душі ніколи не буде місце розчаруванням, а на серці завжди буде спокійно і тепло! Без вашої наполегливості неможлива розбудова квітучої нашої Батьківщини!

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, радості, весняного настрою, родинного достатку, творчого натхнення, успіхів і звершень у всіх ваших благородних справах! Великого жіночого щастя Вам, добра і  любові!

Голова Микулинецької обєднаної

територіальної громади                                                                                                                             Іван СЛОБОДЯНФото без опису