Микулинецька селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території

  • 153

Фото без опису

Микулинецька селищна рада проводить

громадські слухання по детальному плану території

 Згідно рішення Микулинецької селищної ради від 22.12.2022 р. № 2399 “Про розробку та виготовлення детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд на земельній ділянці (кадастровий номер 6125055400:04:001:1299) для ведення особистого селянського господарства”, у відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації :

«Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шевченка в смт. Микулинці, Тернопільської області» ( замовник Микулинецька селищна рада, розробник ПП «МАТЕК».

Громадські слухання відбудуться 24 квітня 2023 року, 10:00 год. в приміщені адмінбудівлі Микулинецької селищної ради в смт.Микулинці вул.Поштова,1 б.

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є будівництво індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд на земельній ділянці загальною площею 0.3600 га, землі особистого сільськогосподарського призначення, кадастровий номер 6125055400:04:001:1299, яка перебуває в приватній власності гр. Бухнак Я.С. по вул. Шевченка в смт.Микулинці.

З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись, в приміщені адмінбудівлі Микулинецької селищної ради за адресою смт.Микулинці вул. Поштова, 1б, в робочі дні (з 8.00 до 17.00 год.) по 23.04.2023 року, або на офіційному сайті Микулинецької селищної ради.

За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) по 23.04.2023 р.

Довідка: 

у відповідності до вище вказаних законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; - юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. 

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

 

Микулинецька селищна рада

2023 р.