Привітання голови громади з Міжнародним днем захисту дітей

  • 204

Фото без опису

День захисту дітей - це святковий день, який призначений для вшанування та захисту прав дітей. В Україні цей день відзначається щорічно 1 червня.

Сьогодні День захисту дітей ми зустрічаємо в умовах війни. На вулиці ХХІ століття і такі страшні слова як «діти війни» не мали б стосуватися наших дітей. Але реальність жорстока, вона наповнила словосполучення «захист дітей» справжнім сенсом. У цей день проводяться різноманітні заходи та акції, спрямовані на покращення умов життя дітей, пропаганду безпечного та здорового способу життя, виховання поваги до прав та потреб дітей.

Головна мета Дня захисту дітей - забезпечення безпеки, благополуччя та гармонійного розвитку кожної дитини. В цей день також акцентується увага на проблемах, з якими стикаються діти у сучасному світі, таких як дитяча праця, насильство, зловживання, соціальна незахищеність та інші проблеми.

Це час, коли люди усвідомлюють важливість забезпечення дітям безпечного та щасливого дитинства, виховання в них любові, розуміння та поваги до їхніх прав та потреб. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися будинку або Поїхали з рідного міст та селищ . В Україні гинуть діти, маленькі українці втрачають своїх батьків та свої домівки, у них немає звичного дитинства. Війна вже забрала життя понад 460 українських діток, близько 150 тисяч дітей незаконно вивезено з України в росію , тисячам перевернула життя нищівним чином назавжди забравши у них рідних людей. Понад 48 тис малюків прийшли у цей світ під звуки сирен, кулеметних черг і вибухів. На жаль, значна частина дітей і наразі перебуває у небезпеці.

Згадаймо хвилиною мовчання кожне маленьке безневинне життя, яке вкрали російські окупанти. Ніколи не забудемо та не пробачимо!

Діти – це найголовніше, що мають дорослі. Наш обов’язок зробити все можливе і неможливе, аби кожна дитина відчувала захист, безпеку, підтримку, турботу та любов. Ми маємо докласти максимум зусиль, щоб наші діти жили у мирній країні, адже вони – продовження кожного з нас. Вони – майбутнє України.

Нехай кожна дитина живе у люблячій сім’ї і має щасливе та безтурботне дитинство. І давайте не забувати, що чужих дітей не буває.