ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР КОРИГУВАННЯ ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО  НАМІР   КОРИГУВАННЯ    ТАРИФІВ   НА   ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

На виконання рішення виконавчого комітету  Микулинецької селищної ради №615 від 06 червня 2023 року «Про розгляд відношення начальника КП «Дружба» Микулинецької селищної ради щодо  коригування  тарифів на  централізоване  водопостачання та водовідведення в смт. Микулинці та смт. Дружба»:

Виконавчий комітет Микулинецької селищної ради  оголошує про намір коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, що ініційоване КП «Дружба» Микулинецької селищної ради, у зв’язку із зростанням тарифів на електроенергію та пальне, а  саме:

• Водопостачання – 22,58 грн.
  • Водовідведення – 3,80 грн.

Зауваження та пропозиції щодо наміру коригування тарифів приймаються протягом місяця із дня публікування оголошення за адресою: 48130 Тернопільська область Теребовлянський район смт. Дружба вул. Л.Українки, 6а. E-Mail:  kpdly6@ukr.net