Микулинецька селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території

  • 217

Фото без опису

Згідно рішення Микулинецької селищної  ради від 15.04.2021 р.  № 845 “Про надання дозволу на виготовлення детального  плану території ”,  у відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації :

1.«Детальний план території  формування земельної ділянки для облаштування скверу в с.Струсів Тернопільського району  Тернопільської області»  ( замовник Микулинецька селищна  рада, розробник Тернопільське обласне  КП «Містобудівельник». 

2.«Детальний план території  формування земельної ділянки для облаштування скверу в с.Варваринці Тернопільського району  Тернопільської області»  ( замовник Микулинецька селищна  рада, розробник Тернопільське обласне КП «Містобудівельник». 

Громадські слухання відбудуться  13 липня  2023 року, 10:00 год. в приміщені адмінбудівлі  Микулинецької селищної  ради в  смт.Микулинці вул.Поштова,1 б.

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є облаштування:

- скверу в с.Струсів Тернопільського району  Тернопільської області  

-  скверу в с.Варваринці Тернопільського району  Тернопільської області  

З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись, в приміщені адмінбудівлі Микулинецької селищної  ради за адресою смт.Микулинці вул.Поштова, 1б, в робочі дні (з 8.00  до 17.00 год.) по 13.07.2023 року, або на офіційному сайті Микулинецької селищної ради.

За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) по 12.07.2023  р.

Довідка: 

у відповідності до вище вказаних законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:                         - повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; - юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. 

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

 

Микулинецька селищна рада

2023 р.