Вітання з Днем медичного працівника!

27 липня в Україні відзначають професійне свято працівників галузі охорони здоров’я – День медичного працівника

Більше за скарби та найбільші надбання цінується здоров’я людини. Медичні працівники беруть на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаючи найцінніше, що є в людини – її життя. Пандемія та повномасштабна війна на українській землі ще раз нагадали нам всім про важливість постійної уваги та належної підтримки розвитку галузі охорони здоров’я. Ця важлива справа – серед пріоритетних завдань розвитку нашої громади.

Селищний голова Іван Васильович Слободян та працівники Микулинецької селищної ради висловлюють найтепліші та найщиріші слова вітань, побажань і вдячності нашим медичним працівникам. Нехай сторицею повернеться до Вас добро, дароване людям. Нехай у Ваших домівках завжди панують мир і щастя та здійснюються всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

Зі святом Вас!