Микулинецька селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території

  • 110

Згідно рішення Микулинецької селищної  ради від 10.07.2023 р.  № 2530 “Про розробку та виготовлення детального  плану території будівництва цеху по переробці молока, на земельній ділянці (кадастровий номер 6125082200:02:001:0947) землі сільськогосподарського призначення”,  у відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації :

«Детальний план території для будівництва цеху по переробці молока за межами с.Дарахів, Тернопільської області»  ( замовник Микулинецька селищна  рада), розробник ТОВ «ГЕОЗЕМСЕРВІС». 

Громадські слухання відбудуться  04 вересня 2023 року, 10:00 год. в приміщені адмінбудівлі  Дарахівської сільської  ради в  с.Дарахів вул.Колгоспна 5А.

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є будівництво цеху по переробці молока  на земельній ділянці загальною площею 1,0520 га, землі особистого сільськогосподарського призначення, кадастровий номер 6125082200:02:001:0947, яка перебуває в комунальній власності Микулинецької ОТГ.

З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись, в приміщені адмінбудівлі Дарахівської сільської  ради за адресою с.Дарахів вул.Колгоспна 5А, в робочі дні (з 8.00  до 17.00 год.) по 03.09.2023 року, або на офіційному сайті Микулинецької селищної ради.

За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) по 03.09.2023  р.

Довідка: 

у відповідності до вище вказаних законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:                         - повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; - юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. 

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

 

Микулинецька селищна рада

2023 р.