Оголошується конкурс на визначення виконавця по наданню послуг з вивезення твердих побутових відходів

Микулинецька селищна рада оголошує конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів (поводження з твердими побутовими відходами) на території населених пунктів Микулинецької селищної ради (смт. Микулинці, с. Конопківка, с. Воля, с. Кривки, с. Ладичин, с. Дворіччя, с. Заздрість, с. Струсів, с. Варваринці, с. Налужжя, с. Бернадівка, с. Кам'янка, с. Тютьків, с. Дарахів, с. Зубів, с.Стара Брикуля, с. Нова Брикуля, с. Різдвяни, с. Хмелівка).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу, за адресою: вул. С. Бандери, 11, смт. Микулинці, Тернопільський  р-н, Тернопільська обл.