Вітання з Днем Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці, учасники АТО та ветерани війни!

Щиросердно вітаю з Днем Збройних Сил України! Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують довіру і шану українців.

Вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої Світової війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Люди в погонах завжди вважалися елітою нашої держави, бо завжди стоять на варті миру і спокою в державі. Тож в цей святковий день ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, і хто сьогодні мужньо захищає державу та її народ. День Збройних Сил України відзначається в умовах війни. І тисячі солдатів і офіцерів героїчно захищають свою землю зі зброєю в руках.

На жаль війна не буває без жертв, десятки і сотні людей віддали життя за мир на рідній землі і серед них є наші земляки. Пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях.

Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих наших героїв і низько схиляю голову перед їх родинами. Також дякую матерям, які виховали справжніх патріотів, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю. Доземний вам уклін та людська шана. Я глибоко переконаний, що українські Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України.

І в цей святковий день, сердечно вітаю всіх військових зі святом і висловлюю щиру вдячність українським військовим, які сьогодні стоїть на бойовому посту, захищаючи нас від загарбника. Бажаю вам та вашим родинам миру, злагоди та родинного затишку, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості та незламної сили волі і найголовніше нашої найскорішої Перемоги.

Нехай завжди поряд крокують оптимізм, незламна воля і віра та Божа опіка!

Дякуємо ЗСУ за свято Миколая!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою селищний голова ІВАН СЛОБОДЯН

Шановні військовослужбовці, учасники АТО та ветерани війни!

Нехай завжди поряд крокують оптимізм, незламна воля і віра та Божа опіка!

Дякуємо ЗСУ за свято Миколая!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою селищний голова ІВАН СЛОБОДЯН