Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Микулинецькій територіальній громаді

На виконання рішення ради оборони Тернопільської області від 31.03.2022 року № 32 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області», відповідно законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про оборону України», Указу Президента України від 24 лютою 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 24 лютого 2022 року 91/01.02-01 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Тернопільській області», керуючись статтею 42 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження Микулинецького селищного голови від 07.02.2024 року №30 «Про введення в дію рішення ради оборони від 31 березня 2022року №32», на території Микулинецької територіальної громади заборонено здійснювати фото-відео зйомку блокпостів, об'єктів військової та критичної інфраструктури, будівель органів державної та виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, уповноважених на  виконання відповідних функцій, доріг, на яких вони розмішені, а також місць масових скупчень людей.