Кадастровий резерв

  • 47

Фото без опису

Фонд державного майна України ініціював створення власної системи кадрового резерву для підбору персоналу на керівні посади державних підприємств та товариств різних форм власності, які перебувають в управлінні Фонду.

Створена система зручна у користуванні. Долучитись до кадрового резерву або переглянути актуальні вакансії можуть усі охочі, відвідавши електронний ресурс: https://hr.spfu.gov.ua/.

Користувачі системи, які вирішили стати претендентами на посади, мають пройти чотири прості кроки: подати анкету, пройти ідентифікацію, оцінювання та включення до резерву.

Інструкція для заповнення анкети з покроковим описом розміщена за посиланням: https://hr.spfu.gov.ua/instruction.

Мета такої ініціативи – надати доступ усім охочим до кар’єрних можливостей у державному секторі.

Впровадження кадрового резерву забезпечить прозорість, конкурентний відбір та професійне оцінювання кандидатів. А також безперебійну роботу підприємств у випадку звільнення або відставки поточного директора.

Система має низку переваг. Насамперед вона дає змогу провести конкурентний відбір кандидатів на керівні посади. Крім того, прозорість та об’єктивність відбору кандидатів до кадрового резерву сприяють уникненню корупційних схем і політичного впливу на призначення. Це забезпечує більш прозоре та ефективне державне управління та відповідно – зростання довіри громадськості до державного сектору.

За повідомленням Фонду державного майна України