У Микулинецькій громаді пройшов І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

  • 53

На зображенні може бути: 16 людей та текст

В суботу 25 травня, на базі Струсівського ЗЗСО І-ІІІ ст.  імені С. Будного  пройшла військово -патріотична гра "Джура", що є не лише захоплюючим розважальним заходом, а й потужним інструментом для формування та розвитку різноманітних навичок та якостей у дітей. Адже, гарантує корисні фізичні навантаження, розвиває соціальні навички та стратегічне мислення, а також, уяву і творчість, а ще підтягує скіли культурної та історичної освіти.

До участі у І етапі Гри долучилися 9 роїв закладів освіти Микулинецької селищної ради. Вони продемонстрували свої знання, навички та волю до перемоги у різноманітних конкурсах, серед яких були «Туристська смуга перешкод»,  «Перетягування линви », «Відун», «Стрільба» та «Фізична підготовка».

Переможцями І етапу гри "Сокіл" ("Джура") став рій Микулинецького опорного  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів; другий щабель виборов рій Заздрістської гімназії; трійку лідерів замкнув рій Різдвянської гімназії.

Щиро дякуємо усім учасникам за вашу нестримну енергію, мужність і відданість у грі "Джура"! Ви - справжні герої, які лише вчаться віддавали своє серце та душу заради блага нашої країни.

Ваша участь у цій захоплюючій грі не лише додає кольору і веселощів у наше життя, а й надихає нас усіх вашим патріотизмом та вірою у майбутнє. Ви - майбутнє нашої країни, і ваше віддане ставлення до її захисту і розвитку вражає і надихає нас.

Нехай ваша дитяча душа завжди буде наповнена любов'ю до рідної землі, а ваші мрії нехай стануть реальністю завдяки вашій наполегливості та праці. Дякуємо вам за ваш внесок у формування сильної, щасливої та процвітаючої України!

Окрему вдячність висловлюємо організаторам гри, а саме Відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Микулинецької селищної ради спільно із директором та педагогічними працівниками Струсівського ЗЗСО І-ІІІ ст.  ім. С. Будного, яким у проведені заходу допомагали працівники Микулинецького центру дітей та юнацтва. Також, щиро дякуємо всім директорам ЗЗСО та керівникам роїв за підготовку команд до гри.

Ви довели, що спільні випробування не лише навчають, а й формують сильний  та командний дух. Нехай кожен крок, зроблений у цій грі, нагадує нам про важливість спільної роботи та підтримки у вихованні наших майбутніх лідерів.

 

                          СЛАВА УКРАЇНІ!                          ГЕРОЯМ СЛАВА!