День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок московського вторгнення в Україну

Сьогодні, 4 червня, Микулинецька селищна рада разом з усією Україною, вже традиційно вшановуватиме пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок московського вторгнення в Україні постраждало понад 1900 дітей, 550 – загинуло. На жаль, точну кількість постраждалих дітей встановити неможливо через активні бойові дії та тимчасову окупацію частини території України.

Ми молимося за душі невинно загиблих дітей ,за ангелят, яких вбили. Ніколи не пробачимо. Лише Збройні сили України, наші Герої – захисники зможуть очистити нашу святу землю від цинічних вбивць. Тому підтримує військових, допомагаємо армії. Тільки так ми можемо захистити наших дітей!

Вічна пам’ять та Царство Небесне для загиблих ангелят!

Селищний голова           Іван СЛОБОДЯН