Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії «Грузар»

  • 46

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім’ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

Компанія Грузар працює в Україні з 2012 року. Ми активно допомагаємо з 2022 року людям, які постраждали від російського вторгнення в Україну. 
Наразі, компанією реалізовується 2 соціальних проекта для громадян України: 
– Програма “Безкоштовних перевезень” для постраждалих від війни. Ознайомитися детальніше можна за посиланням: https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka  
– Програма Scholarship для українських студентів. Ознайомитися детальніше можна за посиланням: https://gruzar.com.ua/grant

У 2024-25 роках компанія планує надати допомогу близько 3000 сім’ям (орієнтовно 10 тис. перевезень різних вантажів). Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.
 
Український компанія Грузар бере на себе зобов’язання надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей впродовж двох місяців.
 
У 2022-23 році у м. Києві та Київській області допомогою громадської ініціативи компанії уже скористалося близько 1500 родин (понад 5000 людей).
 
Для подачі заявки уважно заповніть онлайн-анкету: https://forms.gle/4zfC7GhXD9Jokzh78
 
Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім’ям.
 
Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки:
+38 (0)97 91 91 426 (10.00-18.00).
 
Контакти: 
Руденко Михайло – організатор соціальної ініціативи та представник компанії Грузар. 
Телефон: +380 97 919 14 26 
Пошта: mykhailo.rudenko@gruzar.com.ua