100 лілій в 100 громад заради Перемоги

У сквері центру нашої громади розцвіли квіти миру та перемоги - лілії. Ще в травні 2022 року їх висадили працівниці Микулинецької селищної ради.

Участь у акції, що ініціювала газета Сільський вісник у партнерстві з Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України за підтримки CIB Holland B. V. взяла директорка міського будинку культури Олександра Жирук, і виграла для нашої громади таку запашну прикрасу.

Як відомо, лілія вже кілька тисячоліть для людства слугує символом незламності, свободи і надії. Її візерунки зустрічаються ще серед ієрогліфічних написів, позначаючи швидкоплинність життя, свободу та надію. І сьогодні, дивлячись на їх цвітіння, укріплюється незламна віра у нашу спільну перемогу.

Дякуємо працівницям Микулинецької селищної ради, за те, що доглядають за ними і на дають бур'яну затьмарити їхнє цвітіння.