Встановлено тариф на здійснення операцій із збирання, перевезення та видалення побутових відходів на території населених пунктів Микулинецької громади

Оголошення про конкурс з визначення суб'єкта господарювання на здійснення  операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території села  Грибовиця – Нововолинська міська рада

Рішенням виконавчого комітету № 1040 від 17 жовтня 2024 року, встановлено тариф на здійснення операцій із збирання, перевезення та видалення побутових відходів на території населених пунктів Микулинецької громади, а саме: селище Микулинці, с. Конопківка, с. Воля, с. Кривки, с. Ладичин, с. Дворіччя, с. Заздрість, с. Струсів, Варваринці, с. Налужжя, с. Бернадівка, с. Кам'янка, с. Тютьків, с. Дарахів, с. Зубів, с.Стара Бикуля, с.Нова Брикуля, с.Різдвяни, с.Хмелівка в розмірі - 301,50грн, за 1 куб.м для усіх категорій споживачів, запропонований  переможцем конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, ПП «Катруб» у конкурсній пропозиції.