Микулинецька об'єднана територіальна громада

Запрошуємо на звіт голови Микулинецької селищної ради за 2017 рік

Дата: 31.01.2018 20:31

УВАГА! 4 лютого 2018 року о 13.00год.  за адресою смт. Микулинці, вул. Галицька 2 ( Микулинецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації) в приміщенні актового залу відбудеться публічний звіт голови Микулинецької селищної ради Петра Івановича Осіпчука. Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти селищного бюджету та інші питання щодо діяльності Микулинецької селищної ради.
О 14.00 год відбудеться святковий концерт присвячений 100-річчю пам’яті Героїв Крут та Героїв Небесної сотні. В програмі виступи художніх колективів Микулинецького МБК та захист виробничої практики студентів-практикантів ТВУК.