Стартує прийом проєктів місцевих ініціатив у рамках “Громадського бюджету на 2021 рік”

  • 674

Микулинецька селищна рада оголошує про початок прийому проектів громадських ініціатив у рамках програми “Громадський бюджет Микулинецької ОТГ” реалізація яких відбуватиметься у 2021 році.

Фото без опису

Громадський бюджет – це унікальна можливість для громади створювати власні ініціативи покращення свого міста, містечка, селища за місцеві бюджетні кошти. Маєте соціально-важливі ідеї? Місцева влада готова їх реалізувати! Збирайте однодумців, створюйте власні проекти та беріть участь в програмі "Громадський бюджет 2021". Новий дитячий майданчик, простір для відпочинку молоді, квітучий сквер чи велопарковка? Вирішувати саме Вам!

Так саме з 1 серпня протягом місяця, житель громади якому виповнилось 16 років зможе подати свій проект через електронну платформу «Громадський проект Микулинецької ОТГ». Платформа «Громадський проект» дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку on-line і відслідковувати долю свого проекту прямо на сайті. Прийом проєктів здійснюється відповідно до “Положення про громадський бюджет Микулинецької ОТГ”.

Новинкою цього року стало те що на підтримку Громадського бюджету Микулинецької ОТГ на 2021 рік виділено 460 тис.грн.

Детальніше про “Громадський бюджет Микулинецької ОТГ” можна дізнатись на офіційному сайті у розділі “Механізми громадської участі / Громадський бюджет” або ж у facebook сторінці присвяченій питанням реалізації Громадського бюджету Микулинецької ОТГ.