Збори з робітниками відділення соціальної допомоги вдома.

Сьогодні 11.11.2021р. В ТЦСОН Микулинецької селищної ради відбулись Фото без описуФото без опису

Соціальні робітники були проінформовані щодо зміни ведення деяких форм документів.

Також проведена розмова , щодо важливості вакцинації населення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Сьогодні обговорили з соціальними робітниками принципи та можливості для покращення надання соціальних послуг вдома одиноким людям похилого віку та про підготовку до роботи в зимовий період .

Директор ТЦСОН Микулинецької селищної ради привітала всіх з прийдешнім професійним святом «День працівника соціальної сфери». Так як їхня праця і душа яку вони вкладають в свою роботу є дуже важливою для суспільства, та особливо важливою для нашої громади .

Привітання з заслуженим виходом на пенсію отримала наш соціальний робітник Гречин Марія Євгенівна.