Організація соціальних послуг в громаді

23 грудня ТЦСОН Микулинецької селищної ради відвідала начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Тернопільського обласного центру соціальних служб Світлана Миколаївна Шимчук.

Світланою Миколаївною було проведено навчання на тему «Організація надання соціальних послуг» . Окрім працівників ТЦСОН були також присутні старости громади, соціальні робітники, Служба у справах  дітей, Соціальний захист населення, перший заступник голови Микулинецької селищної ради.

На лекції, ще раз обговорили, що Територіальні громади мають взяти на себе відповідальність за безпеку, благополуччя, добробут дітей, своєчасну підтримку сімей з дітьми, осіб з інвалідністю та людей похилого віку.  Крім цього, зазначили нові зміни в законодавстві, щодо послуги догляду  вдома, та інші зміни, які будуть введені в 2022 році Законом України «Про соціальні послуги».

Висловлюємо св вдячність Світлані Миколаївні та Тернопільському обласному центру соціальних служб за підтримку та допомогу в роботі.