Микулинецька громада

Новини громади

Радісних Різдвяних Свят!

Хай смачна кутя удасться, Хай в сім'ї панує щастя, Щоб весела коляда В хату радість принесла. З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

09:49 04.01.2017

Про встановлення об'єктів зовнішньої реклами

Відповідно до розпорядження голови Теребовлянської РДА Микулинецька селищна рада просить керівників підприємств привести встановлення об'єктів зовнішньої реклами розміщених в межах населених пунктів громади у відповідність з вимогами ст.16 Закону України "Про рекламу" "270/96-ВР від 03.07.1996 року.

10:04 03.01.2017

Увага! Микулинецьку школу закрито на карантин

До уваги батьків! У зв'язку з загрозливою епідеміологічною ситуацією прийнято рішення перервати навчання у Микулинецькій загальноосвітній школі. Карантин продовжено до понеділка 26 грудня. Просимо вас вжити профілактичних заходів для попередження захворювання на грип. Бережіть себе і своїх дітей!

10:24 20.12.2016

Запрошуємо усіх уповноважених осіб на зустріч з експертами програми DOBRE!

До уваги керівників підприємств, установ та організацій громади! Запрошуємо вас на зустріч з експертами програми DOBRE Із графіком та тематикою зустрічей ви можете познайомитись  у наведеній нижче програмі.

11:20 14.12.2016