Оголошення про проведення двомісячника з благоустрою населених пунктів громади

Дата: 01.03.2021 11:00

До уваги мешканців громади!

З метою наведення належного санітарного стану на території Микулинецької селищної територіальної громади, підвищення рівня благоустрою, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою, виконавчим комітетом Микулинецької селищної ради заплановано проведення Двомісячника по благоустрою на території населених пунктів громади з 01 березня по 31 квітня 2021 року.

В ході запланованого заходу керівникам комунального підприємства, підприємств, установ, організацій, суб'єктам підприємницької діяльності, а також власникам забудов приватного сектора вжити дієвих заходів, щодо впорядкування та облаштування прилеглих та закріплених територій та споруд, які знаходяться у їх власності.