Визначено переможця конкурсу на надання послуг  з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради

Визначено переможця конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради

• Переглядів: 1575

За результатами проведеного Микулинецькою селищною радою Теребовлянського району Тернопільської області конкурсу, згідно рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради від 22 вересня 2017 року №299, приватне підприємство «Катруб» визначено переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради, а  саме: в с.Дворіччя, с.Ладичин та с.Заздрість.

До уваги керівників установ та організацій комунальної власності щодо підготовки до опалювального сезону

• Переглядів: 969

До уваги керівників установ та організацій комунальної власності, що знаходяться на території Микулинецької селищної ради! З метою своєчасної та якісної підготовки комунального господарства Микулинецької селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років,  на виконання рішення виконавчого комітету  Микулинецької селищної ради  №302 від 22 вересня 2017 року, необхідно :