Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Повідомлення та оголошення

20 Березня, 2018 р., 09:06
Допомога по вагітності та пологах у розмірі 100% середньої заробітної плати надається працюючим жінкам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами. Право на отримання матеріального забезпечення від ФССУ має кожна застрахована особа у разі настання страхового випадку в період роботи. Застрахованою є особа, що сплачує та/або за яку сплачується ЄСВ, тобто кожна працевлаштована особа або фізична особа-підприємець. Під опікою Фонду соціального страхування України знаходиться більше 12 млн осіб, з яких близько 6 млн – жінки. Основний закон, відповідно до якого Фондом соціального страхування України здійснюється фінансування допомоги по вагітності та пологах: Закон України № 1105 «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування»
04 Березня, 2018 р., 15:09
Запрошуємо підприємців Микулинецької громади взяти участь у засіданні робочої групи з економічного розвитку громади. Дана зустріч відбудеться у рамках програми "DOBRE" за адресою смт.Микулинці, вул.Грушевського, 45 (приміщення "Добробуд") 7 березня о 12.00. Запрошуємо усіх підприємців, хто має бажання увійти до складу групи екогомічного розвитку громади.  З приводу реєстрації у робочій групі, телефонуйте координатору проектів програми "DOBRE" у нашій громаді Володимиру Шевчуку (тел: 098 881 31 03).
01 Березня, 2018 р., 11:27
   За результатами проведеного Микулинецькою селищною радою Теребовлянського району Тернопільської області конкурсу, згідно рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради від 28 лютого 2018 року №389, приватне підприємство «Катруб» визначено переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради (смт. Микулинці, с. Воля, с. Конопківка, с. Кривки, с.Дворіччя, с.Ладичин та с.Заздрість).
01 Березня, 2018 р., 11:06
Шановні  мешканці  громади!  З 1 березня по 30 квітня 2018 року  оголошується  двомісячник  з  благоустрою, озеленення та санітарного очищення території Микулинецької селищної ради. Просимо всіх мешканців та підприємців бути свідомими та прибирати прибудинкові та закріплені за Вами території.
23 Лютого, 2018 р., 09:23
Микулинецька селищна  рада проводить ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ