Впливай на бюджет своєї громади

• Переглядів: 1126

До уваги жителів Микулинецької ОТГ – відкритість інформації про надходження та витрати місцевого бюджету є однією з ключових ознак відповідальної та прозорої влади. Саме тому 9 листопада о 12:00 год. на центральній площі смт. Микулинці відбудеться інформаційний публічний захід з розповсюдження “Бюджету для громадян за 2018 рік”. У заході мешканці громади зможуть отримати консультації та роз’яснення стосовно місцевого бюджету: обсяг, джерела, наповнення та напрямки витрат міських та державних коштів та інформацію стосовно Громадського бюджету (бюджет участі). Також мешканці отримають друкований примірник “Бюджет для громадян за 2018 рік” і усі небайдужі мають змогу залишити свої пропозиції, що будуть враховані під час формування бюджету громади на 2019 рік.