ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІ

• Переглядів: 964

Микулинецька селищна  рада повторно проводить  ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ Назва містобудівної документації – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН для реконструкції нежитлової будівлі (стайня №3) під виробничо-складські приміщення на вул.Білогірська,8м, с.Воля , Теребовлянського району.ьЗамовник – Виконавчий комітет Микулинецької селищної ради. Виконавець – ТОКП  «Містобудівельник» м.Тернопіль Підстави розроблення – рішення  тридцятої сесії Микулинецької селищної  ради від  21.11.2017 року № 796  «Про розроблення детального плану території земельної ділянки». Місце ознайомлення – смт.Микулинці, вул. С.Бандери, 11, приміщення селищної  ради Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі, з 9 до 17 год. Відповідальна особа – спеціаліст І категорії , роб. тел.: 5-10-52. Пропозиції (зауваження) – відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Микулинецької селищної  ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МИКУЛИНЕЦЬКОЇ ОТГ!

• Переглядів: 1711

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МИКУЛИНЕЦЬКОЇ ОТГ! ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ СУБСИДІЇ, У ЯКИХ В СКЛАДІ СІМ»Ї Є ДІТИ      2000 , 2001, 2002, 2003   РОКИ НАРОДЖЕННЯ ! ТЕРМІНОВО  ПОТРІБНО   ЗДАТИ  У ВІДДІЛ СУБСИДІЇ ( у п с з н )   КСЕРОКОПІЮ  ПАСПОРТА  ДИТИНИ. У  РАЗІ   НЕ ПОДАННЯ  ДОКУМЕНТА СУБСИДІЯ БУДЕ ПРИПИНЕНА.

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.

• Переглядів: 855

Микулинецька селищна  рада проводить ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. Назва містобудівної документації – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН для реконструкції нежитлової будівлі (стайня №3) під виробничо-складські приміщення на вул.Білогірська,8м, с.Воля , Теребовлянського району.

Увага!  Микулинецька селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів!

Увага! Микулинецька селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів!

• Переглядів: 1293

Микулинецька селищна громада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної громади (у населених пунктах: смт. Микулинці, с. Конопківка, с. Воля, с. Дворіччя, с. Ладичин, с. Заздрість).

• Переглядів: 1003

До уваги керівників установ та організацій, суб’єктів підприємницької діяльності, мешканців громади! На виконання рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради від 22 грудня 2017 року рекомендуємо Вам  на час відзначення на території громади Новорічних та Різдвяних свят та проведення святкових заходів, забезпечити  благоустрій  та  святкове оформлення фасадів будівель і  прилеглих територій. З повагою, голова  Микулинецької селищної ради

• Переглядів: 1193

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, мешканців громади! На виконання рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної рад від 22 грудня 2017 року  рекомендуємо Вам забезпечити доступ інвалідів  та інших мало мобільних груп населення громади  до об’єктів торгівлі (облаштування пандусами, кнопками  виклику). З повагою, голова   Микулинецької селищної ради

До уваги керівників шкіл, вчителів та учнів із академічними, творчими та спортивними здібностями!

• Переглядів: 1190

В листопаді поточного року рішенням сесії Микулинецької селищної ради була затвердженна Програма підтримки обдарованих дітей громади. Відтепер діти із високими академічними, спортивними та творчими досягненнями будуть премійомані за їх здобутки. Детальніше з Положенням, що визначає розмір та умови преміювання обдарованих дітей, Ви зможете ознайомитися за наступним посиланням. Просимо керівників та педагогічні колективи шкіл ознайомити учнів із даним Положенням та в подальшому активно підтримувати розвиток їх академічних, спортивних та творчих здібностей.

Гід державних послуг. Банер