Микулинецька громада

Повідомлення та оголошення

Визначено переможця конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради

За результатами проведеного Микулинецькою селищною радою Теребовлянського району Тернопільської області конкурсу, згідно рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради від 22 вересня 2017 року №299, приватне підприємство «Катруб» визначено переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради, а  саме: в с.Дворіччя, с.Ладичин та с.Заздрість.

08:34 27.09.2017

До уваги керівників установ та організацій комунальної власності щодо підготовки до опалювального сезону

До уваги керівників установ та організацій комунальної власності, що знаходяться на території Микулинецької селищної ради! З метою своєчасної та якісної підготовки комунального господарства Микулинецької селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років,  на виконання рішення виконавчого комітету  Микулинецької селищної ради  №302 від 22 вересня 2017 року, необхідно :

08:30 27.09.2017